مازندران نیوز

مردم حق دارند همه چیز را بدانند

هواشناسي مازندران

هواشناسي مازندران هواي استان را طي چهار روز آينده صاف ، نيمه ابري و ابري همراه با بارش باران وبرف و وزش باد پيش‌بيني كرد.

هواشناسي مازندران روز يكشنبه در گزارشي اعلام كرد: وضعيت جوي امروز استان مازندران نيمه‌ابري در برخي از مناطق با كاهش ابر همراه است و بيشينه دماي هواي امروز ساري بدون تغيير نسبت به روز گذشته به ‪ ۱۳‬درجه و كمينه دماي هواي امشب ساري نيز بدون تغيير نسبت به شب گذشته به سه درجه بالاي صفر مي‌رسد.

دراين گزارش وضعيت دريا موج ملايم گاهي با افزايش موج ، ارتفاع موج تا ‪ ۰/۵‬متر و سمت باد جنوب غربي تا غرب و سرعت باد ‪ ۲‬تا ‪ ۸‬متر بر ثانيه اعلام شده است.

در گزارش هواشناسي مازندران ، هواي روز دوشنبه استان صاف تا نيمه ابري همراه با افزايش دما و گاهي با افزايش ابر پيش بيني شده است.

بر اساس اين گزارش ، از روز سه شنبه تا روز چهارشنبه هفته جاري با عبور سامانه ناپايدار به نسبت فعال تراز مياني جو و شكل‌گيري جريانات سرد و مرطوب شمالي سطح زمين برروي سواحل جنوبي درياي خزر، پيش بيني مي‌شود شاهد ابرناكي آسمان همراه با بارش باران يا رگبار، بارش برف در ارتفاعات ، وزش باد نسبتا شديد ، كاهش دما و مواج شدن دريا در استان مازندران باشيم.

+ نوشته شده در  ساعت   توسط محمد قلی نژاد   |